Майстер-клас Ольги Фреймут "Як стати ведучою життя"

9 апреля, 14:00

ЯК
СТАТИ
ВЕДУЧОЮ
ЖИТТЯ


У жодній зі шкіл немає уроку «Сила волі».  Проте в реальному житті її ніхто не відміняв.
Старанні дівчатка, після іспитів, дипломів, замість успіху й радості, у професійному та особистому житті – страждаємо від «синдрому відмінниці» або картаємо себе за невдачі.Лякаємося життєвих перешкод і випробувань. Ми ж так старанно вчилися! Ми були такі чемні… а чому жодна фея не запрошує в королівське життя?..
Нас не вчать шукати друзів,обирати свій шлях, долати страх, відчай і зневіру. Підніматися після падіння і грати ва-банк. Ми не вміємо писати життєвий сценарій, аби бажане й дійне не розминулися за крок до досягнення мети.
У мене часто запитують, звідки я беру… сміливість, як усе встигаю, хто мене навчив бути собою, що б там не було. На нашій зустрічі я відповім на ці запитання і розповім про зворотній бік слави, телебачення, вогнів великого міста, життя «на вітрині» та як вистояти перед випробуваннями. Як кинути виклик самій собі. Як піднімати самооцінку, без якої мотивації гріш ціна. Як отримати фінансову незалежність й зробити з власного імені бренд.
Назва нашої зустрічі не може вмістити усього, за чим ви прийдете в надії змінити життя за один день. Але насправді життя може змінитися за долі секунди. І ці долі у ваших руках.
Чекаю на нашу зустріч і знаю, що ми вже змінюємо життя (одна одної) з цієї миті.
Обіймаю,
ваша Ольга Фреймут

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.