Рок-оркестр народних інструментів України «НАОНІ»

25 мая, 19:00
цена: от 100 грн

Рок-оркестр народних інструментів України «НАОНІ»
На числені прохання  глядачів НАОНІ знову в місті!
Ви уявляєте, як може звучати Рок на українських народних інструментах?  Якщо ні, чекаємо вас.    Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) виступить з унікальною шоу-програмою! Спеціально для вас прозвучать світові музичні шедеври, якими захоплюються мільйони.  Не пропустіть можливість стати свідком неповторної новаторської гри оркестру Хіти таких світових легенд як The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd і багатьох інших подарують Вам блаженну ностальгію. А саундтреки, з улюблених кінофільмів («Таксі», «Місія Нездійснена» та інші) занурять в атмосферу екшена.   
Вже уявили, як все це буде звучати в майстерному оркестровому виконанні? Досить мріяти – пора бачити, чути й відчувати кожен звук!   
НАОНI - це провідний творчий колектив України. Керує оркестром лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України, професор Віктор Гуцал.  Колектив примітний тим, що за його плечима понад 5000 концертів на всіх континентах Землі!   НАОНІ – є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів.  Гра в оркестрі вимагає особливої культури і якості виконання, ці вміння музиканти виховують в собі роками.  НАОНІ довели свою майстерність і професіоналізм та показали вишуканий музичний смак, без якого їх інструментальні аранжування не були б такими приголомшливими.  
Відкрийте для себе давно знайомі композиції в новому, більш яскравому, об'ємному і зовсім незвичному звучанні (більше 40 народних інструментів на сцені!).  Феєричні світлові ефекти, неймовірна енергетика свята, відверті емоції, щирість, патріотизм артистів та проникливі голоси народних інструментів не залишать байдужим нікого!

Показать полностью...

Кликните на схему для выбора мест в зале!

Рок-оркестр народних інструментів України «НАОНІ»
220 грн Ложа бельэтаж правая 2 мест в продаже: 1
220 грн Ложа бенуар правая 1 мест в продаже: 3
220 - 400 грн Партер мест в продаже: 133
260 грн Центральный бельэтаж мест в продаже: 5
300 грн Ложа бенуар 3 левая мест в продаже: 5
300 грн Ложа бенуар правая 2 мест в продаже: 6
300 грн Ложа бенуар правая 3 мест в продаже: 6