Пиккардийская терция

27 ноября, 19:00
цена: от 180 грн

«Піккардійській Терції» - 25!

25 років на сцені! Вокальна формація «Піккардійська Терція» святкує ювілей! 27 грудня 2017 р. – великий сольний концерт акапельного гурту на  сцені Дніпропетровського театру опери та балету.
«Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За чверть століття стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А до свого 25-річчя «піккардійці» (склад формації: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) готують до виходу новий, п’ятнадцятий за ліком, студійний альбом, який називатиметься «Лети…».
«На концерті розповідатимемо нашу історію. Але це буде не історія «Терції», а історія української музики, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів. Тож це буде не просто святкування 25-річчя «Піккардійської Терції», а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці», - розповідає художній керівник «Терції» Володимир Якимець.
Так у ювілейному концерті чоловічого секстету звучатимуть пісні Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Богдана Весоловського, Ігоря Білозіра, Віктора Морозова, Олександра Шевченка, Андрія Панчишина, Андрія Кузьменка («Скрябін»), Сергія Кузьмінського («Брати Гадюкіни») та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики.

Довідка. У репертуарі «Піккардійської Терції»- понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Велика Британія, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди - Національної премії України ім. Т. Шевченка.
Офіційний сайт «Піккардійської Терції» - http://tercia.com.ua/

 

Показать полностью...

Кликните на схему для выбора мест в зале!

Пиккардийская терция
180 - 220 грн Левый балкон мест в продаже: 7
200 - 320 грн Амфитеатр мест в продаже: 95
200 - 280 грн Балкон (центр) мест в продаже: 10
200 - 220 грн Правый балкон мест в продаже: 13
320 - 550 грн Партер мест в продаже: 139

Другие даты тура этого исполнителя:

26 ноября, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад" цена: от 210 грн
Заказать билет Осталось билетов: 480
30 ноября, 19:00
Черкассы Палац культури "Дружба Народів" цена: от 250 грн
Заказать билет Осталось билетов: 339