Злата Огнєвіч

17 мая, 19:00
цена: от 100 грн
Злата Огнєвіч відправляється в тур по Україні! 
 
"Запали вогонь" - так називається тур Злати Огнєвіч, який вона починає з київського концерту в Caribbean Club вже 27 березня і продовжить ще у дванадцяти містах рідної країни.
 
Ця співачка неймовірної краси не вимагає зайвої реклами - її чарівний голос назавжди полонив Європу післявиступу на конкурсі "Євробачення 2013". Вона та, хто ніколи не зраджує собі і при цьому вона ніколи не буває однаковою!
Її по праву можна вважати кращим голосом сучасної України.
 
Вона - Злата Огнєвіч! З вуст Злати Огнєвіч у рамках тура по Україні можна буде почути її відомі хіти, а також кілька народних пісень в сучасній обробці. Не обійдуться концерти без нових пісень голосистої Злати, про якіще не знає широкий загал. Це будуть приємні сюрпризи для прихильників незаперечного таланту красуні Злати Огнєвіч. 
Мої шанувальники
- з усієї України багато років поспіль просили мене про концерти в їх рідних містах. Нарешті з'явилася така можливість нам зустрітися і особисто познайомитися! - каже Злата Огнєвіч про свій тур по Україні.
 
За словами артистки, вона для кожного з концертівготуєособливупрограму: "У кожному з міст своя особлива атмосфера, мені хочеться подарувати свої пісні, свій настрій і щоб це було воістину унікально!"
 
Зараз Злата Огнєвіч зі своєю командою відпрацьовує нову концертну програму з одним з кращих живих бендів України.
Серед міст, які відвідає Злата Огнєвіч, будуть такі: Київ, Кривий Ріг, Миколаїв,
Херсон, Чернівці, Чернігів, Трускавець, Сміла, Суми, Полтава, Кременчук, Олександрія, Дніпропетровськ. Також Злата Огнєвіч дасть концерт у Львівській
опері вже 28 березня. 
Не пропустіть те, про що буде приємно згадувати!
Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.