БРАТИ КАПРАНОВИ

7 апреля 2017, 19:00, пятница
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Оновлену музичну програму «Любіть українок» відомі українські письменники, видавці, музиканти Брати Капранови представлять у пабі "Підпілля Махно" (вул. Магдебурзького права, 4а).

Брати Капранови пояснюють, чому присвятили концерт саме українській жінці: «Зараз жінкам нелегко – може, навіть важче, ніж чоловікам. Бо на їхні плечі, окрім звичайних турбот, впала велетенська робота з допомоги українському війську, а крім того найскладніше – чекати та молитися за своїх бійців. Але кожна жінка все одно прагне душевного тепла та ніжності. І сподіваємося, отримає дещицю цього відчуття на нашому концерті».

Декілька фактів про концерт:
«Любіть українок» - це вірш Братів Капранових, присвячений Володимиру Сосюрі, котрий закликав любити Україну, та шкільній програмі з української літератури. Він став справжнім інтернет-хітом. Однойменну назву має музична програма, присвячена українським жінкам.

«Любіть українок» – практична порада від Капранових, адже «для того, щоб по-справжньому полюбити нашу державу, треба почати з кохання до українок, адже вони того варті!»

Музичний проект Братів – це потужна лірична нота і вишукана сучасна музика, сплетення репу із джазом, виконане на кобзі та піаніці, основане на міцному національному фундаменті, що робить продукт унікальним для українського ринку. Брати Капранови називають свою музику кобза-репом, і у такому стилі роблять рок, джаз, біт, боса-нову, реґґі, блюз, народні пісні. Виконують пісні на слова Олександра Ірванця, Сергія Татчина, Марії Бурмаки, Тараса Шевченка, переспівують Kozak System, OT VINTA і навіть AC/DC.

Довідка:
Брати Капранови – автори таких бестселерів, як «Мальована історія Незалежності України», «Щоденник моєї секретарки», «Веселих свят!», «Забудь-річка», «Кобзар 2000». Організатори низки провокативних (премія «Золотий намордник» – для іноземних посольств та «Золотий нашийник» – для вітчизняних державних установ; акція «Україна – зона культурного лиха»), неординарних (конкурс двійників Тараса Шевченка, Ніч Еротичної Поезії) та важливих заходів із промоції української книжки (книжкові виставки у Києві, Літературна Країна Мрій, письменницький автопробіг на День книжки, десант письменників у ВНЗ) тощо.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

БРАТИ КАПРАНОВИ состоится 7 апреля 2017, 19:00, пятница в МахноПАБ. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+