Майстер-клас Ольги Фреймут "Як стати ведучою життя"

9 апреля 2017, 14:00, воскресенье
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

ЯК
СТАТИ
ВЕДУЧОЮ
ЖИТТЯ


У жодній зі шкіл немає уроку «Сила волі».  Проте в реальному житті її ніхто не відміняв.
Старанні дівчатка, після іспитів, дипломів, замість успіху й радості, у професійному та особистому житті – страждаємо від «синдрому відмінниці» або картаємо себе за невдачі.Лякаємося життєвих перешкод і випробувань. Ми ж так старанно вчилися! Ми були такі чемні… а чому жодна фея не запрошує в королівське життя?..
Нас не вчать шукати друзів,обирати свій шлях, долати страх, відчай і зневіру. Підніматися після падіння і грати ва-банк. Ми не вміємо писати життєвий сценарій, аби бажане й дійне не розминулися за крок до досягнення мети.
У мене часто запитують, звідки я беру… сміливість, як усе встигаю, хто мене навчив бути собою, що б там не було. На нашій зустрічі я відповім на ці запитання і розповім про зворотній бік слави, телебачення, вогнів великого міста, життя «на вітрині» та як вистояти перед випробуваннями. Як кинути виклик самій собі. Як піднімати самооцінку, без якої мотивації гріш ціна. Як отримати фінансову незалежність й зробити з власного імені бренд.
Назва нашої зустрічі не може вмістити усього, за чим ви прийдете в надії змінити життя за один день. Але насправді життя може змінитися за долі секунди. І ці долі у ваших руках.
Чекаю на нашу зустріч і знаю, що ми вже змінюємо життя (одна одної) з цієї миті.
Обіймаю,
ваша Ольга Фреймут

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Майстер-клас Ольги Фреймут "Як стати ведучою життя" состоится 9 апреля 2017, 14:00, воскресенье в БЦ Менора, зал "Синай". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+