Остап и Ольга Шутко

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

27 березня .о 19.00  на сцені Дніпровського академічного театру драми і комедії у супроводі оркестру знову виступатимуть Остап Шутко (скрипка) та Ольга Шутко (віолончель) з програмою MAS QUE NADA. 
 
Програма MAS QUE NADA - це абсолютно нова програма, в якій є і висока класика, і супервіртуозні твори, і музика до кіно, і кавер-версії хітів естради. Цю програму музиканти ще ні разу ніде не грали і саме Дніпро є першим містом, яке побачить нову програму у виконанні відомих музикантів.
 
Родзинкою програми є те, що вперше в Дніпрі разом Остапом та Ольгою виступлять усі троє їх синів. І якщо піаніст Роман і скрипаль Назар - це молоді, але вже знані музиканти, їх записи легко знайти в інтернеті, то виступ шестирічного Андрія - це щось зовсім нове!
 
Остап Шутко є одним із найвідоміших музикантів нашого часу. Лауреат міжнародних конкурсів, а також власник багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International та ін.). Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.
 
Ольга Шутко - віолончелістка-віртуоз. В її  репертуарі усі відомі твори для віолончелі. Постійно виступає як соліст та камерний виконавець. Часто виступає з чоловіком, скрипалем Остапом Шутком, має компакт-диски, записи на радіо і ТБ. Її грі притаманні глибина напруга і співучий ліризм, але вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипц

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Остап и Ольга Шутко состоится 27 марта 2017, 19:00, понедельник в Днепровский академический театр драмы и комедии. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+