Симфонический оркестр и Екатерина Титова (фортепиано)

Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Соліст – Катерина Титова (фортепіано) Німеччина – Рахманінов  Концерт №2  для фортепіано з оркестром до мінор, ор.18 Д.Шостакович Симфонія №5 ре мінор ор.47
Диригент- лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко

Юна піаністка Катерина Титова народилася в Україні в 1983 році і почала грати на фортепіано у віці п'яти років. З 1994 по 1999 рік навчалася в середньої спеціальної музичної школі в Харкові, а згодом продовжила навчання в Центральній музичній школі імені Чайковського в Москві. Її концертний дебют - Вольфганг Амадей Моцарт -  концерт для фортепіано № 21 до мажор, К. 467, через рік в Харківській філармонії відбувся виступ з твором Сен-Санса - концерт для фортепіано № 2.

З 2001 по 2003 рік Катерина навчалася в Німеччині в музичному училищі в Мюнстері з професором Майклом Келлером, потім вона переїхала в Дрезден, щоб продовжити подальше навчання на фортепіано на факультеті в класі Zenziper Аркадія.

Катерина була нагороджена першою та другою преміями на більш ніж двадцяти міжнародних конкурсах. Наприклад, в 2002 році на Алісія де Larrocha - конкурсі Андорру, на Міжнародному конкурсі піаністів "Іспанські композитори" в Мадриді, в 2004 році на міжнародному шведський дуеті-конкуренції в Катрінехольмі, на міжнародному фортепіанному конкурсі російської музики  в Сан-Хосе, в 2005 році на міжнародному фортепіаному конкурсі Рубінштейна в Дрездені, де вона також виграла приз, і в 2008 році на Джеймс Моттрам - Міжнародному конкурсі піаністів в Манчестері.

З 2008 року вона навчається на майстер-класах Норми Фішер і в Королівському Північному коледжі музики в Манчестері, а також в фортепіанної Академії в Імолі з професором Борисом Петрушанським.
Вона також має значне творче натхнення для  співпраці з Ігорем Яковлєвим, учнем Якова Мільштейна, який входить в число провідних піаністів в традиції російської фортепіанної школи.

Катерина виступає як соліст з камерними оркестрами в Україні, Росії, Європі і в США, з'являючись, наприклад, в Нідерландах з Симфонічним оркестром, Московським Симфонічнии оркестром, Віденськи камерним оркестром, філармонії дер Націй, з Празьким філармонічним оркестром з Максимом Венгеровим, на міжнародному музичному фестивалі в місті Віана-ДУ-Каштелу. Вона виступала в Дрезденської Земпер-опері, в великому залі Московської консерваторії, в концертному залі Відня, Lesinsky-Холл в Загребі і в Бріджуотер-Холл в Манчестері.

Катерина Титова була удостоєна декількох стипендій, наприклад, Московського Фонду Володимира Співакова, Фонду Оскара і віри Ріттер, Лутц-е. Фонд Адольфа і Фонд Ротарі-Клубу.

У 2009 році "Соні класікал" випустила дебютний диск "Рахманінов" з прелюдій і інших сольних творів російського композитора, який отримав високу оцінку критиків.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Симфонический оркестр и Екатерина Титова (фортепиано) состоится 18 февраля 2017, 18:00, суббота в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+