Концерт фортепіанної музики

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Концерт фортепіанної музики присвячений 220-річчю з дня нарождення Франца Шуберта
Солісти - лауреат міжнарожного конкурсу, доцент академії музики м.Кельн Віоліна Петриченко (Україна-Німеччина)
лауреат міжнародного конкурсу Артур Нікулін (Україна - Бельгія)
В програмі: Соната a-moll op.42, Експромти op.142, Фантазія для ф-но в 4 руки f-moll op.103

Артур Нікулін  - закінчив Дніпродзержинське музичне училище, Львівську Національну музичну академію імені М.Лисенка, де навчався в класі у видатного піаніста, заслуженого артиста України Йожефа Ерміня. Також стажувався у відомих сучасних піаністів: Н. Штаркмана, М. Пєтухова, М.Крушельницької, Б.Гетцке, Т.Дюссо, Е.Рейес.
Активно гастролює в Україні та за кордоном, грав в кращих концертних залах Польщі, Швейцарії, Франції, Німеччини, Нідерландів. Виступав з відомими камерними та симфонічними оркестрами України.
Артур Нікулін лауреат Першого міжнародного конкурсу молодих піаністів в Нідерландах (Енсхеде, 2001 рік, третя премія), міжнародного конкурсу "Мистецтво 21-го століття" (Київ - Ворзель, 2002 рік, третя премія), міжнародного конкурсу ім. Ф. Шопена (Дніпропетровськ, 2006 рік, перша премія), міжнародного конкурсу "Музичний феєрверк у Баден-Вюртемберзі" (Баден-Баден, 2013 рік, Гран - Прі), міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної фортепіанної музики пам'яті Бориса Лятошинського (Париж, 2014 рік, приз за краще виконання твору українського композитора).
Запрошувався на престижні міжнародні фестивалі сучасного мистецтва, як "Контрасти" (Львів), "КиївМузикФест" (Київ), ГОГОЛЬфест (Київ), "Музичні прем'єри сезону" (Київ), "Варшавська осінь" (Варшава), "Травневі музичні зустрічі" (Кіровоград), фестиваль пам'яті Святослава Ріхтера на батьківщині піаніста (Житомир), фестиваль музики Валентина Сильвестрова (Берн, Швейцарія).
Тісно співпрацює з видатними сучасними композиторами Валентином Сильвестровим, Лесею Дичко, Володимиром Рунчаком (Україна), Володимиром Бєляєвим (Росія), Дмитром Чесноковим (Росія-Франція), Ніколя Бакрі (Франція), є першим виконавцем їх фортепіанних і камерно-інструментальних творів.


Віоліна Петриченко народилася на Україні, в м. Запоріжжя в сім’ї музикантів. Вже з 6 років почала займатися грою на фортепіано. В запорізькій музичній гімназії основними предметами були фортепіано та музикознавство. При цьому основне значення вона надавала науковій галузі. Віоліна Петриченко брала участь в міжнародних конференціях, а також в конкурсах майстерності гри на фортепіано.З 12 років вона стала учасницею Міжнародного конкурсу ім. С. Прокоф’єва. У 16 років була видана її перша теоретична робота. Обидва дипломи вона отримала з відзнакою.Не дивлячись на це, Віоліна почала навчатися в Київській національній академії ім. П. Чайковського по класу фортепіано.
З 2007 року вона навчалася в університеті музики „Франц Ліст“ м. Веймар, а згодом в Кельнській вищій школі музики і танцю в професора Якоба Льойшнера також по класу фортепіано. Віоліна і зараз поповнює своє навчання в класі професора Євгена Синайського в університеті мистецтв Фолькванг м. Ессен. Крім того, вона брала участь на курсах майстерності у Петера Нагі, Ференца Радоса, Джеффрі Сванна, Євгенa Сковороднікова, Бернда Гетцке, Конрада Ельзера, П’єра-Лорана Емара.Віоліна отримала численні нагороди, стипендії, заохочувальні призи та ін. від спілки друзів і меценатів університету музики „Франц Ліст“ м. Веймар, Нового Фонду ім. Ф. Ліста у м. Веймарі. Класичного фонду м. Веймар, фонду Анни Рутс, від м. Кельн, фонду Вернера Річарда та д-ра Карла Дьоркена, фонду Теодора-Роглера.
За особливі академічні та мистецькі досягнення вона отримала нагороду DAAD, нагороду в галузі музики університету Фолькванг, в конкурсі Розаріо Марціано вона відзначилася дипломом, а в конкурсі. Меденус вона отримала приз глядацьких симпатій. При цьому артистка провадить активну концертну діяльність. У концертних подорожах вона відвідала Німеччину, Голландію, Францію, Австрію, Іспанію, Чехію і Україну. Віоліна багаторазово грала для німецького радіо культури та телебачення. Вона грала на багатьох фестивалях (Байройтський фортепіанний фестиваль, Фестиваль європейської музики, фортепіанний фестиваль м. Рьосрат, Звук світів (Бад Арвайлер), Музичні дні в Альт Кайнахер (Австрія), Контрасти (Львів Україна). Велику частину своїх концертів грає вона як камерний музикант та акомпаніатор. В 2011 р. разом з саксофоністкою Кірстін Нідерштрасер вона заснувала дует Кіоль.З 2015р має також тріо «Серенада», з яким неоднарозово виконувала обробки українських творів (Косенкоб, Скорик тощо)
Крім того, вона додатково займається історичними клавішними інструментами. Це знаходить вираження на численних концертах (міський замок та будинок Франца Ліста в м. Веймарі, замок-музей в Зондерсгаузен).
Віоліна дотримується традицій української культури і популяризує її. Так з’явився її сольний компакт-диск з фортепіанними творами О. Скрябіна та ранніми творами  українського композитора В. Косенка. Компакт-диск отримав високу критичну похвалу і тому о 2015 році вийшов другий диск «Українські настрої» з творами виключно українських композиторів. Усі твори на диску були «першими записами», бо метою піаністки є знайомство європейської публіки з шедеврами української музики. Крім того вона була художним керівником і одним з організаторів днів української музики у м. Мюнстері (Німмеччина).
Зараз Віоліна мешкає в м. Кельні, має свій приватний клас і готується до запису наступного диску з творами В. Барвінського.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Концерт фортепіанної музики состоится 4 апреля 2017, 19:00, вторник в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+
messenger Акция ко дню рождения компании! Покупайте билеты
и участвуйте в розыгрышах