В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Концерт-присвята «Муслім Магомаєв»

Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Прем`єра! Концерт – присвята «Муслім Магомаєв»
Виконавці: Олена Ледовська (вокал), Вадим Кочетков (вокал), Катерина Миколайко (вокал), Руслан Супряга (вокал),  Зінаїда Чепа (вокал), Вокал-шоу «КОНСОНАНС», Олександр Мирошниченко (вокал), Влад Мартинов (вокал), шоу-група «Джем Сі», шоу-балет «КАДАНС»


Цей концерт – присвята великій людині, чоловіку, який розбивав серця жінок своїм чарівним баритоном, топив у морі, вперше ми почули The Beatles у його виконанні і, звичайно, всі підспівували трубадуру з Бременських музикантів.
Муслім Магомаєв народився 17 серпня 1942 року в Баку. Закінчив музичну школу по класу фортепіано, потім музичне училище, після - Бакинську консерваторію по класу вокалу. Вперше Магомаєва помітили на молодіжному фестивалі в Гельсінкі в 1962 році, де він став лауреатом за виконання пісень "Бухенвальдський набат" і "Чи хочуть росіяни війни". У 1963 році своїми концертами Магомаєв буквально підкорив Москву. Успіх був приголомшливий. Він вільно володів не тільки естрадним, але і оперним матеріалом. У 1964 році він поїхав на річне стажування в Міланський оперний театр "Ла Скала".
Після Мілана він виступав в найбільших містах Радянського союзу. У 1966 і 1969 роках гастролі Магомаєва з великим успіхом пройшли в знаменитому театрі "Олімпія" в Парижі. Співак брав участь у всіх головних урядових концертах та святкових програмах на радянському телебаченні. Генсек компартії Леонід Брежнєв особливо любив слухати в його виконанні італійську пісню "Белла, чао.
Звання Народного артиста він отримав в 1973 році, коли йому виповнився 31 рік. У 1975 співак створив Азербайджанський державний естрадно-симфонічний оркестр і був його беззмінним художнім керівником до 1989 року. Магомаєву вдалося популяризувати сучасні західні напрямки в музиці, які піддавалися гонінням з боку вищого партійного керівництва країни. Саме в його виконанні з великої сцени вперше в Радянському Союзі прозвучала пісня "Yesterday" легендарної групи "The Beatles". Магомаєв складав музику, брав участь в зйомках фільмів:"Співає Муслім Магомаєв", "Нізамі", "Москва в нотах", часто гастролював за кордоном. Пісні в його виконанні - "Елегія", "Дякую тобі", "Мелодія", "Ноктюрн" і сотні інших стали хітами, які завдяки виконавцю будуть популярні ще багато років. Співак виконував провідні партії в операх "Тоска" Дж. Пуччіні, "Чарівна флейта" і "Весілля Фігаро" Моцарта, "Севільський цирульник" Дж.Россіні, "Отелло" і "Ріголетто" Дж. Верді, "Фауст" Ш. Гуно, "Алеко" С. В. Рахманінова, "Євгеній Онєгін" П. І. Чайковського, "Паяци" Р.Леонкавалло ". Голосом Магомаєва співає любовну серенаду Трубадур в популярному мультфільмі "По слідах бременських музикантів ".
Репертуар одного з найпопулярніших співаків країни був надзвичайно різноманітний - естрадні пісні, оперні арії, російські романси, популярні шлягери західних композиторів, неминуча для того часу патріотична патетика. Державні нагороди та премії чергувалися з міжнародними - перша премія на фестивалі в Сопоті, "Золота пластинка" в Каннах. Будь-яка оперна арія, будь-яка пісня в його виконанні - це завжди було і є очікуване чудо.
Наш обов'язок - зберегти пам'ять про цю велику людину, блискучого співака, прекрасного актора і композитора для майбутніх поколінь.
Муслім  серед нас, хоча і покинув цей світ ось уже дев,ять років тому. Магомаєв - знаковий співак, один з корифеїв і кращих голосів радянської естради. Його Сильний баритон, талант, яскрава зовнішність, теплий погляд і посмішка, з якою він виходив на сцену і зустрічав тих, хто прийшов на його концерт, приголомшлива працездатність і відкритість для людей, зробили артиста в короткий термін улюбленцем всіх, хто любить музику. Сьогодні, ми гостро відчуваємо втрату цієї Світлої людини. Така внутрішня краса його душі, його приголомшливий талант, який він щедро дарував людям,у ньому було все геніально і красиво.
 Відрадно, що з роками нічого не втрачено, навпаки, в рази примножилася кількість шанувальників таланту Великого Музиканта! Серед них безліч молоді. Молоде покоління відкриває для себе ім'я «Муслім Магомаєв». Його творчість цікава і сучасна. А значить, життя триває. Творча спадщина, яку залишив Маестро для нас - це безцінний подарунок. Він дарує натхнення людям. Навіть відстань не перепона, він продовжує співати нам свою рапсодію Любові ....
Такі зірки не гаснуть. Багато шанувальників музики будуть знову і знову відкривати для себе чудову творчість композитора і співака Мусліма Магомаєва.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2024 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Концерт-присвята «Муслім Магомаєв» состоится 25 апреля 2017, 19:00, вторник в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.