Мероприятия СОСТОЯТСЯ в БЕЗОПАСНОМ формате

Концерт фортепіанної музики

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Солістка – професор Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського, заслужена артистка України Алла Кащенко
В програмі: Бах-Бузоні «Чакона», Лисенко «Пісня кохання», «Сумний спів», Рахманінов Прелюдія Ля-бемоль мажор, Прелюдія соль-діез мінор, Прелюдія мі-бемоль мажор, Прелюдія до мінор, Ф.Шопен Балада №1 соль мінор, Ноктюрн ре-бемоль мажор ор.27, Мазурка до-діез мінор ор.30, Вальс ор.69 ля-бемоль мажор, Вальс ор.42 ля-бемоль мажор. Полонез-фантазія ор.61 ля-бемоль мажор

Алла Кащенко - видатна українська піаністка. Закінчила Київську консерваторію в класі професора Степаненка М.Б. та аспірантуру у професора Сєчкіна В.В. Стажувалась у Москві у професора Александрова О.О. і двічі - у Франції - у відомого піаніста сучасності Еріка Едсіка, учня А.Корто, а також у професора Ж.Мутьє.

 Українська піаністка Алла Кащенко належить до найбільш визначних і знаних у світі інтерпретаторів класичної і сучасної фортепіанної музики. Її виступи в концертних залах України, Росії, Франції, США завжди викликали захоплення як публіки так і фахівців.

 Алла Кащенко володіє глибоко індивідуальним виконавським стилем. Вона знаходиться у постійному творчому пошуку, спрямованому в глибинну сутність мистецтва.

 Постійно концертує в Україні та за її межами. Гастролювала в Росії, США, Франції, Германії, Білорусії. Має фондові записи на Українському радіо. Записала компакт диски з творами Баха, Шостаковича, Скрябіна, Берга, Степаненка. Творчою домінантою її репертуару є твори Баха, Моцарта, Шопена, Дебюссі, а також композиторів XX ст.

 Характерною особливістю стилю Алли Кащенко є пристрасність висловлювання й імпровізаційність, які дисциплінуються владою інтелекту та сильною виконавською волею.

 Інтонаційна вишуканість поєднана з абсолютною точністю відтворення авторського тексту, психологічне проникнення в неповторну стилістику кожного автора, артистизм і темперамент - основа творчої індивідуальності видатної української піаністки.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Концерт фортепіанної музики состоится 17 мая 2017, 19:00, среда в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+