В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Джоел Холмс

Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Джоел Холмс «Найстильніший піаніст Нью-Йорка», так називають його в друкованих виданнях у всьому світі. Він вирішив, що буде піаністом, коли йому було 10 років. У 23 його майстерність була такою, що він вже викладав.
 
Закінчивши консерваторію, він отримав ступінь бакалавра мистецтв в області джазового виконавства. Протягом кількох років Джоел отримав безліч музичних нагород і був двічі номінований на премію Grammy. Володар золотої медалі Національної асоціації сприяння прогресу кольорового населення за досягнення в сферах кіно, телебачення, театру, музики та літератури, почесного знака на конкурсі авторів пісень імені Джона Ленона. Фіналіст п'ятої щорічної Незалежної музичної премії.
 
Джоел Холмс виступає по всьому світу соло, в дуетах, тріо. Зараз він дає концерти в Італії, Франції, Тайвані, Японії, Україні, Казахстані, Киргизстані, Росії, Греції, Бельгії, Німеччини, Швеції, Норвегії, Голландії, Англії, Іспанії, Чилі, Еквадорі, Уругваї, Канаді, США, Колумбії і т. д.
 
У музиці Джоела Холмса змішалося багато стилів - від блюзу і джазу до духовної християнської музики. У Дніпропетровську тридцятитрирічний музикант презентує світові джазові стандарти, фьюжн-композиції, імпровізації, улюблені авторські твори та багато іншого. Цей творчий вечір надовго запам'ятається глядачам, які вперше зустрінуться з геніальним музикантом, композитором, найстильнішим шоу-меном Нью-Йорка.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Джоел Холмс состоится 16 декабря 2015, 19:00, среда в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+