ТНМК та оркестр "Слобожанський" з програмою "Симфонічний Хіп-Хоп"

11 ноября, 19:00
цена: от 150 грн

Танок на майдані Конґо і Молодіжний Академічний Симфонічний Оркестр «Слобожанський» представляють спільний концерт «Симфонічний хіп-хоп».Вперше в Україні в одному шоу об'єднані настільки різні стилі музики - академічне звучання симфонічного оркестру і хіп-хоп. В концерті звучать оригінальні симфонічні аранжування відомих хітів групи та презентується декілька нових композицій.

 

Вперше цю програму було зіграно 29 березня у Харківському театрі Опери та Балету. Після успішної прем’єри «Симфонічний хіп-хоп» буде зіграно в Києві (театр ім. Франка) та Львові (театр ім. Заньковецької).

«Я  впевнений, що спільний концерт ТНМК  і МАСО викличе щирий інтерес у справжніх цінителів музичного мистецтва». 
Народний артист України, художній керівник МАСО «Слобожанський», професор Г.А.Абаджян

«Ми давно мріяли зробити симфонічний концерт. Спочатку зіграли це вдома, в Харкові, тепер час показати «Симфонічний хіп-хоп» в інших містах».
Олег «Фагот» Михайлюта, ТНМК

«Диригент Юрій Яковенко зробив з нашою музикою щось надзвичайне. Ми слухали, непомітно переглядалися і робили один одному великі очі».
Олександр «Фоззі» Сидоренко, ТНМК

«Фагот кілька разів виконував соло на однойменному інструменті, публіка підспівувала і пританцьовувала, а після закінчення двогодинного виступу зал тричі викликав музикантів на біс». 
«Сьогодні»

«Загальний настрій концерту заставляв втискатися в спинку крісла, буквально затамовувати дихання і глибоко видихати після кожного нового треку. Хто не був – кусайте лікті, або, як мінімум, стежте за анонсами і їдьте на концерт  в інше місто. «Симфонічний хип-хоп» обов'язково потрібно побачити, почути і відчути».
«Дозор»

«Якщо при погляді на афішу і виникали певні сумніви в сумісності хіп-хопу і симфонічного оркестру, то концерт показав, що професіоналізм академічних музикантів та драйв хіп-хоперів - запорука успіху в публіки. МАСО і ТНМК - відмінний тандем. Вражень залишилося досить, щоб, згадуючи яскраві моменти, відчувати себе з біса щасливим!»
«Харківський Університет Містецтв»

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.