Цирк «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ». Днепр

Цирк «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ». Днепр

О событии

Державна циркова компанія України вперше презентує у Дніпропетровському державному цирку з 28 квітня до 03 червня яскраву національну циркову програму «Козацькі розваги».
 
Це не зовсім звичайна вистава,а скоріш циркове шоу,де однією сюжетною лінією пов’язані різноманітні жанри циркового мистецтва та народні традиції України. За сценарієм вистави,до  України,знайомитись з культурою та звичаями нашого народу,прибули головні герої програми-британські туристи(клоунське тріо « Маріпоса». Подорожуючи країною, вони ,разом з товариством веселих,спритних акробатів на батуті,дотепних та сміливих еквілібристів на першах, поринають у яскраву неповторну атмосферу українського етносу. На арені свою силу продемонструють юні силові жонглери-учасники телешоу «Україна має талант»,здивує і вправний козак. що закидає картоплю у казан на 11-ти метрову висоту,та незвичний коваль( артист з колесом Сіра),велика кількість дресированих хижих і свійських тварин та птахів потішить глядача. Британських туристів та глядачів  приємно здивують відтворення свята в ніч на Івана Купала,з традиційними танцями,яскравими костюмами та ворожінням дівчат!
 
І справжнім апогеєм вистави стануть козацькі розваги на Хортиці,у виконанні акробатів на підкидних дошках та кінно-акробатичного ансамблю «Вершники України»,де найбільш відтворено національні звичаї!!!
Вопрос? Ответ!
+