Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Above The Tree (Italy)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музична дорога Марко Бернаком з Above the Tree почалася з класичної освіти в дитинстві. Але йому більше подобалося експериментувати зі звуками, які можна було витягти з його маленькою гітари, не тільки за прямим призначенням, а також стукаючи по ній і дряпаючи її. Тому він почав досліджувати звуки, які видають інструменти.

Його композиції - це суміш простих блюзових, фолкових і популярних мелодій, в яких класичні елементи переплітаються зі старим блюзом і психоделії.

З часів заснування проекту музику «Above the Tree» відрізняло неординарне поєднання фольклору і авангарду.

Стиль «Above the Tree» - нескінченні переплетення африканської традиційної музики, первородного блюзу і авангардних експериментів зі звуком.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Above The Tree (Italy) відбудеться 8 липня 2018, 20:00, неділя в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+