У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Алі-Баба та розбійників натовп"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Безкоштовний вхід для дітей навіть на руках не передбачений!
 
«Али Баба та розбійників натовп» О.Варун
 
музична казка
 
Подивися, будь ласка, шановний глядаче, це дуже східна казка, тут і бідняк, і багатій, золото та любов, підступність та страждання, перемога та поразка.
 
Шановний, приходь, будь ласка! Це дуже східна казка!
 
У спектаклі зайняті Ігор Тітов, Юрій Мокрецов, Геннадій Гордельянов, Олександр Максяков, Ірина Галютіна, Юрій Козлов, Станіслав Любарець, Андрій Зіньковський, Владислав Гончаров, Діана Фролова, Володимир Щербак.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Алі-Баба та розбійників натовп" відбудеться 1 квітня 2023, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.