Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Алі Баба і розбійників юрба"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Безкоштовний вхід для дітей, в тому числі на руках не передбачений!
 
«Алі Баба і розбійників юрба» О.Варун
 
Музична казка
 
Подивися, будь ласка, Шановний глядач, це дуже східна казка, тут і бідняк, і багач, золото і любов, підступність і страждання, перемога і поразка.
 
Шановний, приходь, будь ласка !!! Це дуже східна казка!!!
 
У виставі зайняті актори:  Ігор Тітов, Юрій Мокрецов, Геннадій Гордельянов, Олександр Максяков, Ірина Галютіна, Юрій Козлов, Станіслав Любарець, Андрій Зіньковський , Владислав Гончаров, Діана Фролова, Володимир Щербак.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Алі Баба і розбійників юрба" відбудеться 1 травня 2021, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+