Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Анна Герман

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Дорогі Друзі, 22 жовтня у філармонії відбудеться душевний концерт присвячений легендарній співачці Ганні Герман.
 
Пісні «Надія», «Коли цвіли сади», «Ніжність», «Відлуння любові», «А він мені подобається», «Гори, гори, моя звезда» прозвучать у виконанні Владислави Вдовиченко в супроводі симфонічного оркестру «Romantic Orchestra. Владислава володіє музичними даними, на диво схожими на голос польської знаменитості. Завдяки своєму дару, Владислава виконала 7 пісень у серіалі «Анна Герман. Таємниця білого ангела »

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Анна Герман відбудеться 22 жовтня 2020, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+