Танцювальний батл. Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль RUSTAVI

6 жовтня 2021, 19:00, середа
У продажу залишилось 145 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 650 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 4 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 6 ЖОВТНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Поверненню квитки не підлягають
Коли спалахує дві іскри розгорається полум'я!
 
Україна і Грузія зустрінуться на одній сцені, щоб продемонструвати танцювальну майстерність та колорит великих країн.
 
Два найбільших ансамблю сучасності - Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України ім. Павла Вірського та Державний Академічний ансамбль народної пісні і танцю Грузії «Руставі», 50 грузинів і 50 українців готові битися в танцювальному двобої за головний приз-глядацькі серця, аналогів якому не знайти ні в одній точці світу!
 
Гордість України-Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського.
Ансамбль ім.Вірського-це 100 найсильніших артистів, які за допомогою танцю сповнюють глядача запальною українською енергетикою. Кожен виступ ансамблю ім. Вірського-це унікальне поєднання колористики, енергії та артистизму. Яскраві та відшліфовані рухи, неперевершені стрибки, блискавичні оберти та постійно змінна динаміка, а також віртуозність, майстерність та оригінальність в подачі народного танцю зробили його одним з найкращих у світі!
 
Гордість Грузії-Народний Академічний ансамбль народної пісні та танцю сонячної Грузії-«RUSTAVI».
Ансамбль «RUSTAVI», історія якого розпочалася ще з 1968 року досягла своєї феноменальної майстерності.
«RUSTAVI» унікальний тим що, у світі немає людей чи нації, які мали б репертуар, подібний до грузинської техніки виконання танцю ансаблю .
Щоразу танцюристи демонструють відточену до досконалості хореографічну майстерність подачі народного танцю! За період свого існування, а це майже півстоліття-Державний ансамбль «RUSTAVI» захоплював глядачів своєю майстерністю та зривав овації на більше ніж 8000 концертах в 70 країнах Європи та Азії! У 1990 "Rustavi"став учасником з церемоній Американської Академії Нагороджує "Оскара".
 
У 2005 році на честь 60-го ювілея ЮНЕСКО, що проводиться в Токіо, запросили лише Ансамблю "Rustavi", щоб вони дали концерт.
 
Танцювальний стиль «RUSTAVI» підкреслює всім відому самобутність, неподільну щирість та душевну теплоту сонячної Грузії!
 
Це справжній естетичний екстаз, який зазнає кожен, хто це побачить.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Танцювальний батл. Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль RUSTAVI відбудеться 6 жовтня 2021, 19:00, середа в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

3 жовтня, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого ціна: від 750 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 58
5 жовтня, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад" ціна: від 490 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 92
14 жовтня, 19:30
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого ціна: від 170 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 418
Питання? Відповідь!
+