Ансамбль «Славутич»

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
5+

Про подію

Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль «Славутич»
 
Ансамбль «Славутич» створює на сцені свято. Дарує натхнення та енергію молодості, краси і розмаїття українського фольклорного мистецтва.
«Славутич» є постійним учасником етнічних фестивалів у Франції, Швейцарії, Польщі, Румунії.
 
Ансамбль учасник і переможець Всеукраїнського фестивалю народної хореографії ім.П.Вірського.
 
У 2009 році ансамбль отримав статус - «академічний».
 
Органічними учасниками концертної програми ансамблю є балетна група - 12 пар, оркестр - 11 осіб, вокальна група - 8 осіб. На сьогодні творчий репертуар складає 30 вокально-хореографічних композицій і більше 40 вокальних номерів.
 
5 грудня 2019 о 18:30 в академічному театрі драми і комедії ансамбль «Славутич» представляє концертну програму з кращих номерів «Козацький похідний марш», «Ярмарок», «Чобітки», «Несе Галя воду», «лобуряка», незмінний український « Гопак »та інші.
 
Приємних вражень! До зустрічі! 

 

 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ансамбль «Славутич» відбудеться 5 грудня 2019, 18:30, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+