Інформація щодо обмеження масових заходів!

Ансамбль «Славутич»

Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль «Славутич» створює на сцені свято. Дарує натхнення та енергію молодості, краси і весілля українського фольклорного мистецтва.
«Славутич» є постійним учасником етнічних фестивалів у Франції, Швейцарії, Польщі, Румунії.
Ансамбль переможець I, II, III турів Всеукраїнського фестивалю народної хореографії ім. П. Вірського, в 2004р., 2007р. і 2011р. - друге місце.
У 2009 році ансамбль отримав статус - «академічний».
Творче обличчя «Славутича» - це вокально-хореографічні композиції, танцювальні сценки і мініатюри в поєднанні з вокалом, м'яким гумором, ліричним щирим словом.
Органічними учасниками концертної програми ансамблю є балетна група - 14 пар, оркестр - 12 осіб, вокальна група - 8 осіб. На сьогодні творчий репертуар складає 40 вокально-хореографічних композицій і понад 50 вокальних номерів.
18 травня 2020 на 18-30 в театрі драми і комедії відбудеться концерт приурочений до Дня 49-ї річниці академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич».
Приємних вражень!
До зустрічі в театрі драми і комедії 18 травня 2020 на 18:30.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ансамбль «Славутич» відбудеться 18 травня 2020, 18:30, понеділок в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+