Ансамбль «Славутич»

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль  «Славутич»
 
Ансамбль «Славутич» створює на сцені свято. Дарує натхнення та енергію молодості, красу та різнобарвність українського фольклорного мистецтва.
«Славутич» є постійним учасником етнічних фестивалів у Франції, Швейцарії, Польщі, Румунії.

Ансамбль учасник і переможець Всеукраїнського фестивалю народної хореографії ім.П.Вірського.
У 2009 році ансамбль отримав статус - «академічний».
 
Органічними учасниками концертної програми ансамблю є балетна група - 12 пар, оркестр - 11 чоловік, вокальна група - 8 чоловік. На сьогодні творчий репертуар складає: 30 вокально-хореографічних композицій та більш як 40 вокальних номерів.
 
28 березня 2019 року о 18:00 в академічному театрі драми та комедії ансамбль «Славутич» представляє концертну програму з найкращих номерів: «Козацький похідний марш», «Ярмарок», «Чобітки», «Несе Галя воду», «Лобуряки», незмінний український «Гопак» та інші.
 
Приємних вражень! До зустрічі!

 

 

 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ансамбль «Славутич» відбудеться 28 березня 2019, 18:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+