Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

"Феномен абстракції" - Арт-бесіда на даху.

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Абстракціонізм - це мистецтво, яке відмовилося від образів і логічних взаємозв'язків. Це одна з течій авангардизму початку XX ст, де художники самовиражаються за допомогою геометричних фігур, ліній, кольорових плям, звуків.
 
Ця тема вже давно цікавить Ігоря Труша, який працює в штаті Дніпровського Художнього музею. Ми станемо майданчиком для прем'єри його авторської лекції. Це вже третя зустріч з Ігорем Трушем в нашому просторі. Перші дві пройшли з аншлагом.
 
У вартість квитка включено: арт-бесіда з Ігорем Трушем (1 година), французький шансон, келих вина і зустріч найкрасивішого Сансет в Дніпрі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Феномен абстракції" - Арт-бесіда на даху. відбудеться 20 травня 2021, 18:30, четвер в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+