Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

"Арт-темрява" по виставці Пікассо в П'ятницю 13

13 листопада 2020, 18:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Інтуїтивна екскурсія з ліхтариками "Арт-темрява" по виставці Пікассо в П'ятницю 13.
 
Спільний проект творчого простору ARTAREA Dnipro (на базі Музею українського живопису) і Туристичного інформаційного Центру. Це принципово новий формат для нашого міста!
 
Шукайте нас за адресою: площа Троїцька 5-А (2 поверх).
 
Запрошуємо на інтуїтивну екскурсію без світла по виставці «Пікассо: періоди геніальності». Кожен учасник зустрічі обов'язково повинен мати при собі ліхтарик або гаджет з можливістю підсвічування.
 
Під керівництвом професійного мистецтвознавця Володимира Малікова ми зануримося в нові виміри мистецтва, навчимося дивитися на картини без відволікань, тут і зараз.
 
В процесі зустрічі ви побачите Діджитал-арт за мотивами життя і творчості геніального художника Пабло Пікассо і його 25 естампів.
 
У вартість також входить перегляд відеоарту "Магія імпресіонізму".
 
Цей новий пронизливий досвід поза швидкоплинного життя точно змінить сприйняття світу (хоча б на час).
 
Ми пропонуємо відкласти гаджети і ідеї про те, що виставку потрібно сфотографувати, додати відео з екскурсії в Сторіс і ін. Краще просто насолодитись роботами видатного майстра!
 
Звичайно, після закінчення інтуїтивної екскурсії, яка триватиме близько 2 годин, Ви зможете зробити фото і відео!
 
Кількість місць на екскурсію обмежено через карантинних заходів.
 
Наше приміщення - понад 2000 кв. метрів.
 
Запрошуємо на зустріч 20 осіб. Обов'язково кожному мати при собі маску!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Арт-темрява" по виставці Пікассо в П'ятницю 13 відбудеться 13 листопада 2020, 18:00, п’ятниця в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+