ÀVDYSH

Перейти до вибору квитків

Про подію

Авдиш Катерина - джазова вокалістка, фронтвумен і композитор українського контемпорарі-джаз проєкту ÀVDYSH (Київ) виступить з акустичною програмою разом з Ксенією Слободян.
 
Ксенія Слободян - піаністка, бенд-лідер, аранжувальник і композитор (Дніпро)
 
На концерті дуету звучатиме програма “The way to liberation”, що зовсім нещодавно була представлена на першому сольному концерті AVDYSH у київському концерт-холі Caribbean Club (склад - Авдиш Катерина, Олексій Боголюбов, Сергій Клюєнко, Євген Добровольський). Ви почуєте власні твори Авдиш Катерини, аранжування на українські народні пісні та композиції світових представників сучасної джазової сцени.
 
AVDYSH – молодий український контемпорарі-джаз проєкт, який музиканти презентували на початку року, випустивши композиції «Вночі» та «Колисанка» разом з live-відео.
 
Основна ідея ÀVDYSH - привернення уваги до якісної сучасної музики, української мови й культури.
 
Основними стилями проєкту є контемпорарі джаз та фьюжн. Ми несемо синтез свободи джазової музики, глибини українських мотивів та бачення світу у формі контемпорарі арту.
 
“Кожен знайде щось своє у свободі моєї музики. Джаз - єдина планета, де ти можеш бути вільним у своїх проявах..." - ділиться солістка проєкту.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ÀVDYSH відбудеться 19 вересня 2021, 19:00, неділя в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах