У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Аїда (опера)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Аїда»
Дж. Верді
Опера-легенда на 4 дії
Лібрето А. Гісланцони
 
Режисер – постановник Ю. Чайка, народний артист України
Художник постановник – А. Ареф'єва, народний художник СРСР, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка
Хореографія О. Соколова, заслуженого митця України
 
Цій історії кілька тисяч років, але в ній є все, що здатне захопити сучасного глядача. І фатальне кохання, жіноча підступність, трагічні збіги долі, любовний трикутник (Аїда – Амнеріс – Радамес), і гріх.
 
В опері "Аїда" Верди вдалося поєднати, як зазначив Массімо Міла, "вроджені сили душі та гарібальдійських відваги власного натхнення із зрілістю духовного світу, поглибленого багатьма роками життєвого досвіду, та досконалістю, досягнуто настирливим та важким пошуком".
 
Прем'єра 18 червня 1981р.
Тривалість вистави 3 години. 20 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Аїда (опера) відбудеться 29 січня 2023, 16:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.