У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "Аз есмь тварь"

2 липня 2022, 17:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Життя, смерть, смерть і знову життя. Сотні томів з трактатами, ідеями, розшифровками і незліченними доповненнями... Людство ніби збожеволіло, намагаючись всіма доступними способами заглянути за грань позамежного. Можливо не для того, щоб доторкнутися до невідомого, а, скоріше від бажання переконатися в очікуваному. У тому, що життєвий результат неминуче веде до однієї з двох дверей. Світлої і тієї, іншої... Автор п'єси і творці вистави теж ризикнули в своїй уяві. Але не побоялися відійти від канонів... Вам вже цікаво? А комусь, вразливому, вже страшнувато? Тоді МИ ПОЧИНАЄМО!... Інфернальна притча за п'єсою сучасного українського драматурга Віктора Понизова.
 
Дія відбувається в чистилище і людина повинна там покаятися. Але сенс не в тому щоб знайти найбільший гріх, а в тому, щоб знайти джерело своїх гріхів - найперший, який служить поштовхом для наступних, найтяжчих. Всього 3 дійові особи: хтось Хороший, хтось Поганий і хтось Жертва.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Спектакль "Аз есмь тварь" відбудеться 2 липня 2022, 17:00, субота в Телетеатр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+