Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

BAKENBARDY

22 січня 2022, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Нам 5 років!
 
Команду BAKENBARDY було створено у січні 2017 року в місті Дніпро. За час свого існування хлопці виступили не тільки на локальних Дніпровських майданчиках, а й на таких фестивалях як: Kozak Fest (створили гімн фестивалю), AzovHelthFest, 100PUDIVKA, Тарас Бульба, Схід Рок, Залізна міць, Бандерштат , Energy Fest, Жовтень Фест...
 
Стали переможцями конкурсу "Молодой ПИРС 2017". У 2018 році приймали участь у шоу Х-
Фактор та отримали 4 “Так”. Записали перший ЕР, який складався із 3 пісень та альбом "Кабачковий смузі" , сінгли "Bakenbardy" та "По цимбалах", наприкінці 2019 року випустили перший відеокліп на пісню “Пиво”. Сьогодні дніпровські ска-панковці працюють над новим матеріалом.
 
Спеціальні гості - ПЕДАЛЬ ДОСТОЕВСКОГО
 
ЗНИЖКА НА ВСЕ МЕНЮ КУХНІ - 30%

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

BAKENBARDY відбудеться 22 січня 2022, 19:00, субота в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+