У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Бампер і Сус

11 травня 2022, 20:00, середа
18+

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 26 ЛЮТОГО 2022 20:00 НА 11 ТРАВНЯ 2022 20:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Поверненню квитки не підлягають
Зірки Ютуб, хайпові блогери Ютуб каналу "BAMPER TV" - Петро Бампер і Сергій Сус випускають комедійне шоу "Без цензури", яке ви зможете побачити не тільки в Ютубі, а особисто в вашому місті.
Фірмовий гумор Бампера і Суса не залишить байдужим нікого.
 
Зокрема, Петро Бампер тільки одних значень слова "х ... й" знає більше 350, вміє посилати в 122 еротичних маршрута, а також також пояснити теорему Піфагора виключно забороненими в літературній мові словами. І це не лайка, а чітко сформульована народна мудрість.
 
Сус є першим послідовником народного філософа.
 
Петро Бампер і Сергій Сус - одні з найвідоміших і популярних комедійних блогерів українського ютуба, вони мають нереальне почуття гумору, шалену енергетику і неадекватну харизму, їх жарти одразу запам'ятовуються, а репліки розходяться на цитати.
 
Шоу Петра Бампера і Суса «Без цензури» - кращий привід зібратися з друзями, щоб добре провести вечір і отримати заряд позитивних емоцій.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Бампер і Сус відбудеться 11 травня 2022, 20:00, середа в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+