Інформація щодо обмеження масових заходів!

Музыкальное представление "Сестры Берри"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Режисер-постановник – лауреат премії А. Я. Штогаренко Олена Цьопич
 
Хочете зарядитися позитивною енергією, забути на час турботи? Сходіть в філармонію на спектакль «Сестри Беррі», пройдіться вулицями вашої пам’яті, по вулицях, де пройшло ваше дитинство та дитинство ваших батьків. Міста багатьох національностей, міста, що дали світові безліч талантів: письменників, поетів, музикантів, вчених і інженерів.
 
Уявіть: стукають по бруківці дніпровських вулиць каблучки,  у майстерні шевця звучить старенький патефон, платівка «Співають сестри Беррі». Співають, насправді живі голоси солісток Дніпропетровської філармонії, сестер Юлії Мандич і Зінаїди Чепи,  звучать вони так само, сплітаючись воєдино.  Пісню «Ву НЕМТ мен а біселе Мазл» («Де взяти мені трошечки щастя») сестри співають все-такиросійською, але інші пісні звучать на ідиші, івриті, англійській – так само, як співали їх сестри Беррі, у тому ж «свінговому» стилі. А ось «Аідіше мамі» (Моя єврейська мама) популярна давно і міцно, співає її ще один соліст філармонії – Роман Таранцов. Веде нас по вулицях нашої пам’яті син бідного єврейського ремісника, «шевця без чобіт» Володимир Щербак разом з талановитим шоу-балетом «Каданс».
 
Живий звук!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музыкальное представление "Сестры Берри" відбудеться 12 грудня 2019, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+