Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Ансамбль танцю "BATUMI"

14 травня 2019, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Подія, яке варте вашої уваги!
 
ЦЕ УКРАЇНСЬКИЙ ТУР ДЕРЖАВНОГО ансабля ТАНЦЮ ГРУЗІЇ «BATUMI»
 
«Літаючі грузини» -саме так публіка З УСЬОГО СВІТУ називає танцювальний ансамбль Грузії «Батумі» за їх чарівну харизму, унікальну хореографію, динамічні, пристрасні танці і складні акробатичні трюки.
 
Хореографічний ансамбль танцю Грузії "Батумі", УКРАЇНСЬКИЙ ТУР ЯКОГО ПРОЙДЕ У травні має свій індивідуальний стиль, оригінальність, високий артистизм і приголомшливу техніку танцю. Вас чекає справжнє європейське шоу: на сцені п'ятдесят артистів в розкішних ексклюзивних костюмах, жива музика власного оркестру, кавказькі кинджали і грузинські палаші, які артисти віртуозно використовують в танцях.
 
Запрошуємо вас відвідати концерти ансамблю танцю «Батумі»
 
ЧЕРНІГІВ-12, ОЛЕКСАНДРІЯ-13 ДНІПРО-14, СВЕТЛОВОЦК-15 ПОЛТАВА-16 КРИВИЙ РІГ-17 ХЕРСОН-18 Южноукраїнськ-19, МИКОЛАЇВ-20 ТРАВНЯ.
Побачте красу і відчуйте шалену і життєдайну ЕНЕРГЕТИКУ ТАНЦЮ Великого Грузинського народу-ансамблю танцю «Батумі». До зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ансамбль танцю "BATUMI" відбудеться 14 травня 2019, 19:00, вівторок в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+