BATUMI. Дніпро

BATUMI. Дніпро

Про подію

Завдяки запальним танцям і акробатичним номерами Хореографічний ансамбль танцю Грузії "Батумі" називають "літаючими грузинами".

Глядачів чекає справжнє європейське шоу: на сцені тридцять артистів і шість музикантів, сотні розкішних ексклюзивних костюмів (до слова, зшитих спеціально для нової програми), кавказькі кинджали і грузинські палаші, які артисти використовують в танці. Родзинкою нової програми «Батумі» стануть складні акробатичні і танцювальні номери: артисти будуть, буквально, літати над сценою.

Хореографічний ансамбль танцю "Батумі" Мерії міста Батумі був заснований в 1990 році. Автором ідеї та засновником був перший директор ансамблю, знаменитий співак, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе, художній керівник і головний хореограф - народний артист Грузії, кавалер ордена і медалі честі, лауреат державної премії Мемед Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців "ГАНДАГАНА" "Хорумі "" блакить "- Енвер Хабадзе. Ансамбль спочатку був складений професійними танцюристами.

З 2011 року головним хореографом ансамблю став відомий танцюрист і хореограф, Кавалера Ордена Честі Шалва Гогуадзе, який звів ансамбль на нове, високу виконавську майстерність. Хореографи - колишні танцюристи ансамблю, заслужені артисти Аджарсой АР Міранда Багдадішвілі і Нугзар Микадзе.

У різні роки ансамбль гастролював в Туреччині, в Греції, в Швеції, Данії, в Ізраїлі, в Сирії, в Болгарії, в Вірменії, в Німеччині, в Бельгії, в Іспанії, в Китаї. У грудні 2014 року ансамбль виступив у концертному залі Палацюкультури "Україна" зі всесвітньо відомим віртуозним музикантом-виконавцем Василем Пападюк і його оркестром, і завоював любов і захоплення українського глядача. А в 2015 році ансамбль вдруге відвідав Україну в якості почесного гостя на ювілейний концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського, де виступ «Батумі» було особливо відзначено відомими хореографами світу.

У 2016 році Ансамбль отримав GRAN PRIХ на фестивалі народного танцю в Латвії

У березні 2018 GRAN PRIХ на 73-тим фестивалі «FLORE» Італія.

ЗАПРОШУЄМО ВАС П ОБАЧІТИ КРАСУ ТА ВІДЧУТИ ЕНЕРГЕТИКУ ТАНЦЮ ВЕЛИКОГО грузинського народу.  

Питання? Відповідь!
+