Tribute to Iron Maiden, Blood Brothers

17 лютого, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
03:00
Бронь На касу
72
години

Про продію

 

Blood Brothers
 
Хто такі Blood Brothers? Це єдиний на пост-радянська пространстве офіційний Iron Maiden тріб'ют гурт!
 
Чи не Дивлячись на свой відносно молодий вік, Blood Brothers Вже встіглі собі зарекомендуваті, як один з найкрутішіх та професіональніх тріб'ютів у Европе. За 6 років Існування хлопці встіглі віступіті практично в кожному куточку Нашої країни! Прогрімілі на найпотужніших фестивалях України.
 
Саме Blood Brothers були запрошені на розігрів ex-вокалістів Iron Maiden Блейз Бейлі та Пола Діано у Палац спорту. Які у свою Черга віділілі бездоганну Виконання та шоу, Пожалуйста відтворює гурт.
 
Останнім часом Blood Brothers корістуються великим Попит у странах ЄС, де хлопці регулярно проводять ГАСТРОЛІ. Blood Brothers не просто якісне Виконання легендарної музики Iron Maiden - це шоу, динаміка та енергетика!
 
Хлопці залішають лишь Позитивні враження у кожному місті, де віступають. Цього року Blood Brothers пріїздять у наше місто в рамках туру, что присвячений 20 річчю реюніону Iron Maiden! Хлопці зіграють «Brave New World» та підбірку Класичний хітів. Up The Irons!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Tribute to Iron Maiden, Blood Brothers відбудеться 17 лютого, 19:00, неділя в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+