"бо вже пливе ЛЕВІАФАН і треба поспішати"

25 квітня 2018, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:20
Бронь На касу
72
години

Про подіюВелика прем'єра майстерні Ґерць - "бо вже пливе ЛЕВІАФАН і треба поспішати" - це синтетичне Мистецтво, що знаходиться на перетині сучасних технолоґій та витонченої  гри акторів.


Вперше у Дніпрі мікс різноманітних форм існування в одному дійстві:
- візуальні ефекти
- авторська музика
- ориґінальний сценарій заснований на прадавніх леґендах
- драматичний розвиток поетичного сюжету
- спектакль без жодного слова

Увага: 16+ / музика виконуватиметься наживо / людям з браком уяви краще не приходити
майстерня Ґерць - команда митців, заснована у Дніпрі. Театральні дійства демонстрували в багатьох містах України та за її межами. Мистецтво майстерні поетичне відзеркалення сьогодення: політичного, соціального, культурного. Відзеркалює та не викривлює!

https://www.facebook.com/gercz.uart/

 

 
       

<

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"бо вже пливе ЛЕВІАФАН і треба поспішати" відбудеться 25 квітня 2018, 19:00, середа в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+