Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Великий симфонічний оркестр на Даху Менори

14 серпня 2019, 19:00, середа
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Якщо хочеш відчути драйв, тоді тобі на зустріч в Менору з Великим симфонічним оркестром!
 
80 музикантів грають на трубах, скрипках, валторнах, контрабасах, кларнетах, гобоях, флейтах, літаврах і багатьох інших інструментах музику В.А.Моцарта, Й.Штрауса, П.І.Чайковского, А. Хачатуряна, С.Прокоф'єва та інших світових класиків.
 
Залучися до живої музики по справжньому і завантаж музику в свій смартфон!
Лайкаємо, ділимося з друзями і зустрічаємося!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Великий симфонічний оркестр на Даху Менори відбудеться 14 серпня 2019, 19:00, середа в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+