У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Великий вальс (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Романтичний балет на 3 дії
 
Балетмейстер-постановник та автор лібрето - С. Кавац, заслужений діяч мистецтв України
Диригент – А. Кулішов
Декорації – Е. Гуренко заслужений художник України (Одеса),
Костюми – С. Васильєв (Одеса)
 
Тема кохання, пристрасті, стосунків між чоловіком та жінкою завжди хвилювала та надихала письменників, композиторів, художників, балетмейстерів. Три жінки-музи, які надихнули на написання розкішних та чарівних вальсів, леків, галопів великого композитора І. Штрауса, та три історії кохання стали сюжетом нашого балету «Великий вальс».
 
Наша історія починається в романтичному Павловську, потім ми опинимося в блискучому Парижі, а далі на нас чекає імперський Відень.
 
Ми запрошуємо вас у світ музики, кохання, радості, веселощів, розлучень і, найголовніше, танцю.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Великий вальс (балет) відбудеться 28 травня 2023, 17:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.