Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Босх. Професор кошмарів

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо поринути у світ найзагадковішого художника 15 століття, який випередив свій час - Ієроніма Босха.
 
Зустрічаємось 28 березня о 16:00 в ARTAREA Dnipro (мистецький простір, що створений на базі Музею українського живопису).
 
Ієронім Босх… Хто він? Геній або божевільний? Відповідь на ці питання будемо шукати разом із культурологинею, ведучою та цінителькою мистецтва Льоною Радченко. Лекторка допоможе подивитися на творчість художника під сучасним кутом.
 
Після цього за допомогою цифрових технологій ви зможете опинитися всередині картин Босха, стати частиною химерних образів митця.
 
Це ексклюзивний формат для Дніпра, який майже не має аналогів в Україні.
 
Вартість квитка - 250 грн.
 
У цю суму включені: лекція Льони Радченко (40 хвилин), відвідування діджитал-виставки за мотивами життя та творчості Ієроніма Босха (30 хвилин), мистецька фотосесія на власні гаджети (20 хвилин), прогулянка залами з графічними творами Сальвадора Далі – наслідувача Босха ( від 20 хвилин та довше), келих вина.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Босх. Професор кошмарів відбудеться 28 березня 2021, 16:00, неділя в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+