БРАТИ КАПРАНОВИ

7 квітня 2017, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Оновлену музичну програму «Любіть українок» відомі українські письменники, видавці, музиканти Брати Капранови представлять у пабі "Підпілля Махно" (вул. Магдебурзького права, 4а).

Брати Капранови пояснюють, чому присвятили концерт саме українській жінці: «Зараз жінкам нелегко – може, навіть важче, ніж чоловікам. Бо на їхні плечі, окрім звичайних турбот, впала велетенська робота з допомоги українському війську, а крім того найскладніше – чекати та молитися за своїх бійців. Але кожна жінка все одно прагне душевного тепла та ніжності. І сподіваємося, отримає дещицю цього відчуття на нашому концерті».

Декілька фактів про концерт:
«Любіть українок» - це вірш Братів Капранових, присвячений Володимиру Сосюрі, котрий закликав любити Україну, та шкільній програмі з української літератури. Він став справжнім інтернет-хітом. Однойменну назву має музична програма, присвячена українським жінкам.

«Любіть українок» – практична порада від Капранових, адже «для того, щоб по-справжньому полюбити нашу державу, треба почати з кохання до українок, адже вони того варті!»

Музичний проект Братів – це потужна лірична нота і вишукана сучасна музика, сплетення репу із джазом, виконане на кобзі та піаніці, основане на міцному національному фундаменті, що робить продукт унікальним для українського ринку. Брати Капранови називають свою музику кобза-репом, і у такому стилі роблять рок, джаз, біт, боса-нову, реґґі, блюз, народні пісні. Виконують пісні на слова Олександра Ірванця, Сергія Татчина, Марії Бурмаки, Тараса Шевченка, переспівують Kozak System, OT VINTA і навіть AC/DC.

Довідка:
Брати Капранови – автори таких бестселерів, як «Мальована історія Незалежності України», «Щоденник моєї секретарки», «Веселих свят!», «Забудь-річка», «Кобзар 2000». Організатори низки провокативних (премія «Золотий намордник» – для іноземних посольств та «Золотий нашийник» – для вітчизняних державних установ; акція «Україна – зона культурного лиха»), неординарних (конкурс двійників Тараса Шевченка, Ніч Еротичної Поезії) та важливих заходів із промоції української книжки (книжкові виставки у Києві, Літературна Країна Мрій, письменницький автопробіг на День книжки, десант письменників у ВНЗ) тощо.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

БРАТИ КАПРАНОВИ відбудеться 7 квітня 2017, 19:00, п’ятниця в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+