У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Бременські музики"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Дитячий мюзикл
 
Режисер-постановник – Олексій Дугінов
 
Диригент - засл. діяч мистецтв України Юрій Бедник
 
Хореограф - засл. діяч мистецтв України Олексій Коваленко
 
Захоплюючий мюзикл про бродячих артистів Кота, Пса, Осля, Півня на чолі з веселим хлопцем Трубадуром, які вирішили вирушити до славного німецького міста Бремена, щоб стати вуличними музикантами. На них чекають неймовірні і часом досить небезпечні пригоди, зустрічі з безглуздим королем та його охороною, геніальним детективом, поганими розбійниками. Ну і яка ж казка без палкого кохання? Усі перешкоди долає Трубадур на тернистому шляху до своєї чарівної Принцеси.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Бременські музики" відбудеться 1 квітня 2023, 10:30, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.