Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Чайна церемонія в Арт Квартирі

8 травня 2021, 12:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Чайна церемонія у Квартирі"
 
Ви коли-небудь смакували чай? 
 
Як тільки ми почали занурюватися в традиції чаювання та пізнали основні правила - чай перестав бути просто чаєм.  Це бездоганна культура, спрямована на відродження спокою та гармонії кожного, хто долучається до церемонії чаювання. Запрошуємо провести вихідний день 8 травня разом з нами. 
 
Що чекає на нас:
 
- Особисте знайомство з чайною церемонією, її правилами та символами, а також дізнаємося які ролі люди відіграють в чайній церемонії.
- Пропиття чаю: тонкощі і різноманітність способів заварювання; історія та філософія чаю.
- Занурення в атмосферу спокою та самопізнання
Неймовірно заспокійливий ефект музики Ханг, свічок та повне занурення у підсвідомість.
 
Кількість місць обмежена.
 
Наша зустріч стане першим кроком у проекті Арт Центру Квартира “Захоплення Сучасних Людей”, який спрямований на відновлення ресурсного стану та на отримання задоволення від кожного дня нашого життя. Приєднуйтесь!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Чайна церемонія в Арт Квартирі відбудеться 8 травня 2021, 12:00, субота в АРТ-ЦЕНТР "КВАРТИРА". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+