Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Казковий балет "Лускунчик"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Казковий балет на 2 Дії
 
Лібрето М. Петіпа, хореографія В. Вайнона, редакція А. Літвінова
 
Диригент - Ю. Пороховник, заслужений діяч мистецтв України
 
Художник -К. Пінчук
 
Педагоги-репетитора: Т. Омельченко, заслужена артистка України, О. Біленко
 
Спрвжня слава до казки Гофмана «Лускунчик та мішачій король» прийшла в 1892-му после Вихід балету «Лускунчик» на музику П. Чайковського у постановці Л. Іванова. Балет Одразу полюбівся Глядач и надіхнув балетмейстерів на создание Нових редакцій. На сцені нашого театру ви побачим класичну версію Василя Вайнона в новій редакции та новому художньому оформленні. Ми Представляємо «Лускунчик» у редакции народного артиста РЕСПУБЛІКИ Молдова Андрія Літвінова.
 
Прониклива музика П. Чайковського до балету "Лускунчик" змушує на мить повіріті в диво. Переплетення міфу и реальності вселяє в нас Надію на Виконання найнеймовірнішіх бажань.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Казковий балет "Лускунчик" відбудеться 5 січня 2021, 14:00, вівторок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+