У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Казковий балет "Лускунчик"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Дніпропетровському академічному театрі опери та балету відбудеться неймовірний казковий балет на музику Петра Чайковського «Лускунчик». Ця чарівна історія про перше кохання, честь, гідність, підступність. Про триголового мишачого короля і про те, що справжня краса народжується в душі і в серці кожного з нас. І звичайно, це зустріч з неймовірною музикою одного з найвидатніших композиторів, якого по праву вважають класиком академічної музики. Для багатьох сімей відвідування балету «Лускунчик» під час зимових свят вже стало доброю традицією.
 
Чарівний балет на 2 дії
 
Твори Петра Чайковського:
 
Лебедине озеро
Спляча красуня
Лускунчик
Орлеанська діва
Мазепа

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Казковий балет "Лускунчик" відбудеться 4 лютого 2022, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+