Інформація щодо обмеження масових заходів!

Чіполліно (музична вистава)

Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:10

Про подію

Вистава на одну дію за казкою Дж. Родарі
 
«Пригоди Чиполліно» на музику В. Калиновського
 
Вистава придумали і поставили:
 
Режисер - Михайло Овсяников
 
Художник - Дар'я Біла
 
Диригент - Олександр Кулішова
 
Веселий Завзятий фантазер і вигадник, хлопчик-цибулька Чиполіно народився в багатодітній лушпиння сім'ї. Путівка у велике життя отримав від чудового італійського письменника Джанні Родарі. На російську мову його вірші - дзвінкі, добрі, мудрі - перевів поет Маршак. Пам'ятайте пісеньку Чиполліно?
 
Я - веселий Чиполліно. Виріс я в Італії,
 
Там, де зріють апельсини, і лимони, і маслини, Фіги і так далі ...
 
З легкої руки Маршака розлетілися по всьому світу «Пригоди Чиполліно», «Джельсоміно в країні брехунів», «Казки по телефону», «Торт у небі» і ін. Але найзнаменитіша книга, звичайно ж, в Чиполліно. Тому що є на землі країни, Де не росте на грядці городній цибулю. Чуєте його апетитний запах?
 
Чиполліно прийшов не один. Поруч з ним його вірні друзі: кум Гарбуз, морковочкі, Картопля, Земляничка, граф Вишенька. Злі язики називають їх змовниками і баламута. Але це не правда. Герої казки виступають за дружбу, свободу, рівність і братерство. Казка про чудесну подію, що сталася у фруктово-овочевих державі закінчується, як і належить, світом. Перемагають згоду, любов, щастя.
 
Тривалість вистави 1 ч.10 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Чіполліно (музична вистава) відбудеться 23 грудня 2018, 11:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+