Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Що приховують французи"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Блискуча комедія положень відомих французьких авторів Жан-Жака Брікер і Моріса Ласега. Вистава-свято, сповнений іскрометного гумору і призначений для тих, кому потрібно підняти настрій. Легкі жарти і відмінні акторські роботи.
Сюжет неймовірний: Френк Хардер, полковник американської армії, імпозантний чоловік, виявляється ... матір'ю молодого француза Луї. Він пішов на кардинальні зміни в своєму організмі, поміняв ім'я та місце проживання, але не зміг впоратися з «материнським інстинктом», тому повернувся до Франції ... Як відреагують на появу Френка-Марії-Луїзи її колишній чоловік, найближча подруга і син - ось в чому інтрига і вся сіль фарсу.
Істерики і сльози, шантаж і сміх, прощення і розуміння, близькість і, звичайно ж, любов і тільки любов! І все це парадокси французького життя. Втім, хіба тільки французької?
У ролях: Владислав Лебедєв, Світлана Лебедєва, Дмитро Московцев, Євген Славинський, Дар'я Лебедєва.
У 2-х діях, тривалість 2 години.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Що приховують французи" відбудеться 6 червня 2021, 19:00, неділя в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+