Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Зірки Cirque du Soleil: шоу WISH

26 червня 2021, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Зірки Cirque du Soleil: шоу WISH.
 
WISH - унікальна постановка на межі фізичного театру і цирку, комедії і магії.
 
Артисти цирку викликають захоплені погляди майстерною акробатикою, еквілібристикою, жонглюванням. А інтерактивні ефекти, вражаюча візуалізація і світловий дизайн привертають до дії кожного глядача.
 
У центрі сюжету - таємнича подорож дівчини, яка на свій День народження загадала бажання. І воно здійснилося. На шляху до мрії героїня зустрічає невідомих істот: Магію і Світло, які допомагають дівчині знайти свій талант.
 
Шоу відбудеться в самому центрі Дніпра на даху одного з його символів.
Дах Мост-сіті, обладнаний за останнім словом техніки, по праву вважається найживописнішим майданчиком міста.
 
Подія проходить згідно з усіма санітарно-епідеміологічними правилами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Зірки Cirque du Soleil: шоу WISH відбудеться 26 червня 2021, 20:00, субота в МОСТ-сіті (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+