Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Крокодилова ферма (з 10.00 до 22.00)

20 червня 2021, 10:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо Вас на Першу та єдину в Україні "Крокодилову ферму"!
 
Тут Ви зможете поспостерігаті за найдавнішімі та найнебезпечнішімі Хижак нашої планети, дізнатіся много цікавого про їх життя и полювання. На фермі Зібрані крокодила та алігаторі різніх відів. Тут є и малюки, и солідні особин довжина 3 м, а такоже інші цікаві тварини.
 
Приємний бонус для всіх відвідувачів - безкоштовне фото з крокодилом (на Ваші телефони)!
 
Наша "Крокодилова ферма" розташована у ТРЦ "КАРАВАН" (м. Дніпро, вул.Ніжньодніпровська, 17, вхід "MULTIPLEX"). Ми відчінені для відвідувачів Щодня з 10.00 до 22.00 з 24 квітня по 20 червня.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Крокодилова ферма (з 10.00 до 22.00) відбудеться 20 червня 2021, 10:00, неділя в ТРЦ Караван. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+