Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Dakh Daughters

20 листопада 2020, 19:00, п’ятниця
У продажу залишилось 562 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 1 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 20 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Поверненню квитки не підлягають
ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ "Dakh Daughters"?
 
1. Неймовірне поєднання музики, театру і жіночої харизми.
2. Вони закохали в себе Париж. Їм аплодують Сіетл і Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times і Rolling Stone.
3. Будьте впевнені - дівчата зададуть жару!
 
Dakh Daughters в Дніпрі програмі - «Інше місто»
 
20 листопада  відбудеться концерт неймовірного фрік-кабаре "Dakh Daughters"! Вони закохали в себе Париж. Їм аплодують Сіетл і Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times і Rolling Stone.
 
Фрік-кабаре "Dakh Daughters" - це сім талановитих красунь, актрис театру «Дах» Влада Троїцького. Це - п'ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до суворого гроулінга і повний спектр людських емоцій. У них взагалі немає пісень. Кожна композиція - це окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями і неймовірними історіями.
 
Життя - це велике подорож ...
 
Кожен з нас подорожує з міста в місто, з країни в країну, від людини до людини, від себе і до себе. Кожен з нас має потребу руху житя і Пізані нового. Кожен з нас хоче бачити щось вперше, а іноді і повертатися знову і знову до цього. Кожен з нас хоче побачити якомога більше. Кожен з нас хоче зайняти світ!
 
Подорожуючи, ми знаходимо нових друзів і нових себе. Подорожуючи, ми насичується враженнями, досвідом, знаннями - ми наповнюємося і хочемо рухатися далі ...
 
Запрошуємо Вас до нас на концерти весняного туру по Україні! Від міста до міста, від серця до серця - наповнюватися, об'єднуватися, радіти життю і пізнавати один одного! До зустрічі!
 
В іншому місті - все на місці! В іншому місті - інші Ми!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Dakh Daughters відбудеться 20 листопада 2020, 19:00, п’ятниця в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

2 листопада, 19:30
Львів Львівський оперний театр ціна: від 840 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 8
19 листопада, 19:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 452