Dance party. Dance! Dance!

15 вересня 2018, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Перший концерт за два роки від легендарної харківської банди Dance party. Dance! Dance !, а також вперше в Україні дикі американські фірмачі PiEL (USA)
 
Dance Party. Dance! Dance!
Стояти спокійно не вийде, хлопці. Скажена харківська команда влаштує вам вриваючись, гроул, треш і тяж. Думаєш, що занадто старий для цього лайна? Давай-ка відміни вечерочек за крафтового пивом, зніми корпоративну футболку і натягни зручні кроси, щоб увірватися так, як ніби 2007-й ніколи не закінчувався.

PiEL (USA)
А тепер уяви, що ти в крутому андеграундному клубешніке де-небудь в ЛА. На сцені рубають красиві фірмові хлопці, натовп рухається як в трансі, від вокалістки очей не відірвати. Хоча навіщо уявляти? Навіть їхати нікуди не треба - просто приходь і послухай PiEL наживо. Буде ритмічно, темно і місцями солодко. Можна стрибати під сценою, можна стояти під стінкою і млосно кивати головою в такт - а ось пропустити концерт ніяк не можна.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Dance party. Dance! Dance! відбудеться 15 вересня 2018, 19:00, субота в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+