«Deluxe Blues Band»

9 грудня 2017, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

09.12. ( суббота ) - Jul’s Service приглашает вас на концерт "Deluxe Blues Band".

Творчество "Deluxe Blues Band" - это новый шаг в развитии совремнного блюза. Их композиции соединяют в себе лучшие особенности многих музыкальных стилей и переполненны яркими, экспрессивными, порой противоречивыми эмоциями.
 Любовь и ненависть, радость и печаль, жизнь и смерть в бесчисленных и многогранных мелодиях блюза. Почувствуйте, как рассеивается мгла серых будней под звуки музыки "Deluxe Blues Band", и эта музыка навсегда останется в ваших сердцах.

После концерта продолжаем танцевать под золотые танцевальные хиты от DJ SAM с удовольствием и до утра!

P.S. Не успеваете к 20.00? Сердечно ждем в 22.00 на диско. Мы рады Вам всегда!
Адрес: ул. Дзержинского 37Б (ул. Вернадского 37Б), кафе Crème.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Deluxe Blues Band» відбудеться 9 грудня 2017, 20:00, субота в кафе Crème. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+