Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Detach acoustic show

15 листопада 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Тільки вхідний квиток! Для бронювання СТОЛУ необхідно звернутися в МахноПАБ!
 
DETACH ACOUSTIC SHOW
 
Ця група підриває величезні сцени і фестивальні майданчики своїм шумом, драйвом, шаленою енергією. Під їх треки хочеться стрибати, сходити з розуму і відриватися по повній. Їх пісні кричать струнким хором тисячі людей, піднімають руки в нього і вриваються в божевільний слем.
 
Але ж вони можуть бути іншими. Пронизливо зворушливими, чуттєвими, романтичними, ліричними і навіть у чомусь ніжними.Такими, що хочеться плакати, розчинятися в музиці, відчувати, любити.
 
ТАКИЙ DETACH ви ще не чули.
 
Перше акустичне шоу DETACH.
 
Нові пісні і старі хіти, про які ви, можливо, вже встигли забути в дуже невластивому для групи форматі.
 
І багато-багато сюрпризів!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Detach acoustic show відбудеться 15 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+