Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Дитячий симфонічний концерт

У продажу залишилось 15 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 60 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 11 ЖОВТНЯ 2020 12:00 НА 15 ЛИСТОПАДА 2020 12:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Музика з кінофільмів - це не просто знайомі з дитинства мелодії, вони дуже близькі серцю і тому такі рідні. Для ваших дітей ми підготували спеціальну програму, де зібрані найбільш яскраві зразки класичної музики. Чекаємо на вас одинадцятого жовтня о дванадцятій годині на дитячому симфонічному концерті.
 
Диригент Торибаєв Айдар Хийсаметдинович    

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дитячий симфонічний концерт відбудеться 15 листопада 2020, 12:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.