Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Дикарь (Третье слово)

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:30
Бронь На касу
48
годин
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Кожен мріє хоч раз у своєму житті опинитися в казці ... Романтик іспанської драматургії А. Касона разом з постановочною групою допоможуть всім, хто прийшов на спектакль, перенестися в світ казки для дорослих і з головою зануритися в барвисту, ліричну, веселу історію про кохання.

... Він, виріс в горах, далеко від людей, які волею долі знову опинився в рідному гнізді. Тут він зустрічається з нею, своєю вчителькою, розумницею і красунею. І, як це часто буває, двоє молодих людей, Пабло і Марго, пройшовши багато випробувань, веселі і не дуже; подолавши безліч перешкод, все-таки з'єднують свої серця і руки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дикарь (Третье слово) відбудеться 17 травня 2019, 18:30, п’ятниця в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.