Дитячий джазовий абонемент

У продажу залишилось 24 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 80 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Дитячий джаз-оркестр LITTLE BAND
 
Джаз оркестр Дитячої музичної школи №6 створено у 1993 році. У 2000 році керівником оркестру став Марховський Володимир Абрамович, провідний фахівець у галузі естрадної та джазової музики, високопрофесійний музикант, аранжувальник, диригент, викладач вищої категорії. З 2008 року оркестр має назву «Little Bаnd».
 
Джаз-оркестр «Little Bаnd» постійний учасник концертної програми «Парад  оркестрів», неодноразово ставав переможцем міського фестивалю «Музична веселка», обласного фестивалю «Квітневі зірки», обласного фестивалю «Дніпровські сурми». У 2016 – 2019 роках оркестр здобув звання лауреата Міжнародного джазового фестивалю «Джаз на Дніпрі». У 2012- 2018 роках колектив приймав участь у Всеукраїнському дитячому фестивалі «Джаз над морем» (м. Скадовськ) та був нагороджений дипломом 1 ступеня, а у 2016 році – одержав Гран-прі фестивалю. У 2018 році джаз-оркестр «Little Band» став переможцем І Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких оркестрів «ОРКЕСТР-FEST» у м. Запоріжжі, який проходив під патронатом Українського фонду культури.
 
«Little Band» чекає на зустріч з вами!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дитячий джазовий абонемент відбудеться 3 жовтня 2021, 12:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах