У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ДЖАЗОВИЙ КОНЦЕРТ.DNIPRO BIG BAND

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Джаз-це про імпровізацію і тисячі напрямів.
 
Джаз-це про відчуття свободи та мрії!
 
 
 
Дарина ГАВРИК — чудова молода вокалістка, яка співає в різних стилях.Музична тема цього весняного вечора:  американські джазові стандарти та балади.
 
 
 
Ви будете приємно здивовані та неодмінно задоволені!
 
 
 
Виконавці: DNIPRO BIG BAND
 
Солістка: Дарина ГАВРИК

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ДЖАЗОВИЙ КОНЦЕРТ.DNIPRO BIG BAND відбудеться 24 березня 2023, 18:30, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.