У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ! КОНЦЕРТ СОЛІСТІВ ХЕСУСА ЛЕОНА(тенор, Мексика) та АНАСТАСІЇ КАРПЕНКО

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Хесус ЛЕОН/тенор, Мексика
 
Анастасія КАРПЕНКО/лірико-колоратурне сопрано, Україна-Австрія
 
Людмила РИБАК /фортепіано, Україна
 
 
 
Концерт підготовлений спеціально до Дня Закоханих!
 
У програмі шедеври світової класики з акцентом на романтику та бельканто.
 
Хесус ЛЕОН виступає на найкращих оперних сценах та бере участь у престижних міжнародних фестивалях. Серед недавніх ангажементів – виступи в таких театрах, як Паризький театр Шатле, Театр Комуналі у Феррарі і Театр Аліг'єрі в Равенні, Флорентійський театр Комуналі, Театр Массімо Белліні в Катанії, Театр Реджіо в Пармі, Віденська Штацопера та інші. 2009-2010 рр.навчався у Модені, Італія, у легендарної Мірелли Френі, завдяки якій був нагороджений стипендією ім. Н.Гяурова. Також навчався у вокальній школі The Solti Accademia di bel Canto Бостонського оперного інституту, брав участь у програмі для молодих артистів Domingo-Thornton Young Artist Program при Опері Лос-Анджелеса у 2006/2007 рр.
 
Має великий концертний репертуар, виступав із сольними концертами у найбільших залах США, Куби, Таїланду, Англії, Бельгії, Італії та Мексики.
 
Анастасія КАРПЕНКО-випускниця Віденської Консерваторії, з успіхом дебютувала минулого року в партіях Цариці Ночі (Єрусалимський Оперний фестиваль), Розіни, Сюзанни (Оперний фестиваль у Пулі). Цього року дебютує у партії Джильди на «Віденському оперному Фестивалі», а також Клоринди, Деспіни в Італії. В даний час удосконалює майстерність із солісткою Віденської Штацопери Руксандрою Донозе та концертмейстером Театру ан дер Він та Нової опери Анною Сушон.
 
Крім сольних концертів в Австрії та Україні, Анастасія займається живописом, бере участь у численних виставках у галереях Австрії та Німеччини, демонструючи свій художній дар!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ! КОНЦЕРТ СОЛІСТІВ ХЕСУСА ЛЕОНА(тенор, Мексика) та АНАСТАСІЇ КАРПЕНКО відбудеться 13 лютого 2022, 18:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+